Jarní přechod Pálavy spojený s návštěvou 3 sklepů se koná ve dnech 26.5. - 28.5. 2017 , zahájení v hotelu Pavlov v 10.00 hodin, Klentnická ulice 174, 692 01 Pavlov u Mikulova.

Součástí trasy je návštěva 3 skvělých vinařství, kde ochutnáte vždy po 5 vzorcích vín. Trasa začne ve sklepě na zámku v Mikulově, kde ochutnáte prvních 5 vzorků vín. Po degustaci vyrazíte po červené značce kolem jeskyně Turold a Kočičí skály do vinařské vesničky Bavory a do druhého sklípku. Posilněni dalšími 5 vzorky vín vystoupáte na vrchol Stolové hory a následně na Sirotčí hrádek, v jehož blízkosti pro vás bude připraveno občerstvení. Následně vyrazíte znovu na Pálavu směrem do Pavlova, kde vás bude čekat poslední zastávka ve vybraném sklepě s posledními 5 vzorky vín.

Součástí každé zastávky ve vinařstvích bude jednoduchá soutěžní otázka či úkol. Na nejlepší soutěžící čeká řada cen a pro vítěze „Poukaz na pobyt v Hotelu Pavlov“!

Po večerním rautu s lokálními specialitami proběhne vyhodnocení soutěže, kde se i dozvíte správné výsledky. Večer od 19.00 hodin vám zpříjemní vinařská párty s rautem a kapelou.

Doporučuje se vzít si pevnou obuv, trasa místy kamenitá. Vydat se můžete samostatně nebo ve skupinkách. Každý účastník obdrží plánek trasy, jež je dlouhá 11 km.

Cena celodenního programu včetně večerního rautu je 890,- Kč/osobu.

Informace na http://www.vinarskastezka.cz/pres-3-sklepy.html.

Kontakt:

Hotel Pavlov, Klentnická ulice 174, 692 01 Pavlov u Mikulov